מנאר אל-שייח'.jpg

עובדות רנדומליות אודות מנאר: מגיל מאוד צעיר חלמתי להיות אסטרונאוטית. כשסיימתי את בית הספר התיכון, הגשתי בקשה למלגה באיחוד האמירויות כדי ללמוד פיזיקה יישומית ואסטרונומיה. התקבלתי, אבל התנאי למלגה היה שעלי להגיע לאיחוד האמירויות תוך חודש. בקיץ 2015 לא היה לאף אחד שום סיכוי לצאת מחוץ לעזה, לא דרך מעברי רפיח או מעבר ארז, כך שלא יכולתי לממש את המלגה שלי. זה הוביל אותי לבחור בתשוקה השנייה שלי, ספרות אנגלית.
אני מתעניינת מאוד בשירות קהילתי ומבלה את רוב זמני הפנוי בהוראת אנגלית ליתומים. עכשיו, אני חולמת להקים בית יתומים לטיפול בילדים יתומים אלה כאן בעזה.
אם תשאלו את משפחתי מי היא מנאר? הם עלולים להתבדח שאני מעין עוף מוזר המבלה את רוב זמנה בתרגול יוגה ודיון בכוחות מטאפיזיים.
אני מקווה לבקר בספרד יום אחד כדי לחוות כיצד מגוון התרבויות חיות יחד. אני אוהבת לקרוא ספרות ספרדית ואחת היצירות האהובות עליי היא השיר האפי "Cantar de Mio Cid" שנכתב בשנת 1140.
מכיוון שבתקופת החורף אני מרגישה חיות רבה ביותר, ומכיוון שאני אובססיבית למוזיאונים, הייתי שמחה לבקר בסנט פטרסבורג ברוסיה, בה יש יותר מ -200 מוזיאונים, רבים מהם בבניינים היסטוריים.
שני אנשים שאני רוצה לפגוש: הראשון הוא אל פאצ'ינו מ"הסנדק", והשני הוא צ'ייקר חאזאל, הסופר הפלסטיני-קנדי